Zabawkowa chatka

Interaktywny prezent dla dziecka

Jaki prezent kupić kilkuletniemu dziecku? To niełatwe zadanie dla rodziców, którzy poszukują oryginalnych pomysłów i chcą uszczęśliwić dziecko. Maluch jest miłośnikiem bohaterów z bajek Disneya? Interaktywny śpiący pies Pluto sprawdzi się idealnie!

Gadająca maskotkazabawka interaktywna pies pluto

Interaktywny śpiący pies Pluto to urocza, niewielka zabawka przedstawiająca lubianego przez dzieci pieska z popularnych bajek. Maskotka wydaje różne dźwięki głosem identycznym jak filmowy bohater. W pozycji leżącej wystarczy nacisnąć na jego brzuszek, aby zaczął zabawnie chrapać, gwizdać przez sen i wzdychać. Można go także ustawić w pozycji siedzącej, wówczas budzi się i przeciąga. Zabawny piesek, którego można wszędzie że sobą zabrać, z pewnością spodoba się każdemu dziecku.

Sprawdzony pomysł na prezent

Miękka maskotka wydająca zabawne dźwięki może stać się ulubieńcem malucha! Jeśli dziecko lubi zwierzęta i przepada za klasycznymi postaciami z bajek Disneya, ta zabawka sprawdzi się dla niego idealnie. Sympatyczny, interaktywny śpiący pies Pluto to uniwersalny prezent, nadający się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w wieku od 3 lat. Taka zabawka to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia malucha. Do zakupu przekonują także względnie niska cena i dobra jakość wykonania maskotki. Zestaw zawiera 3 baterie, wymagane do uruchomienia zabawki.