Zabawkowa chatka

Kostka rubika dla malucha

Kostka Rubika 2×2 jest najprostszą kostką do ułożenia. Z całą pewnością poradzą sobie z nią dzieci w wieku przedszkolnym. Taka zabawka wpływa pozytywnie na rozwój malucha, a także pomaga mu myśleć logicznie.

Kreatywna zabawka

Zanim dziecko rozpocznie przygodę z ułożeniem kostki Rubika, powinno zapoznać się z podstawowymi zasadami, jakie stosuje się podczas układania kostki. Kostka 2×2 posiada osiem narożników, a także dwanaście krawędzi. Posiadając tą wiedzę, taką kostkę można ułożyć zdecydowanie szybciej. Na kostce znajdują się różne kolory, trzeba zrobić wszystko, aby na przykład kolor biały znajdował się w jednym miejscu z dala od innych kolorów. Wbrew pozorom, ułożenie całej kostki Rubika może zająć nawet kilka godzin.

Zabawa na wiele godzin

Ta kreatywna zabawka, pozwoli naszemu dziecku przede wszystkim nauczyć się logicznego myślenia. Metodą prób i błędów dziecko zauważy, jakie działania wykonywane są prawidłowo. Kostka Rubika 2×2 to zdecydowanie jedna z lepszych zabawek kreatywnych dostępnych na rynku. Nie tylko dzieci mają niesamowitą frajdę układając taką kostkę, ale również rodzice. Można układać ją wspólnie z dzieckiem – w ten sposób rodzic spędzi więcej czasu ze swoim maluchem. Na rynku istnieje wiele producentów, którzy produkują takie kostki Rubika. Wszyscy skupiają się na tym, aby zabawka ta była w stu procentach bezpieczna.

Kostka Rubika to kreatywna zabawka, która najczęściej wykonywana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają ten produkt.