Zabawkowa chatka

Plastelina do zadań specjalnych

ultra plastelina

Rodzice szukają alternatywy dla smartfonów i innych elektronicznych gadżetów. Współczesne dzieciaki trudno jest czymkolwiek zainteresować. Na szczęście pojawiły się nowoczesne zabawki, które rozwijają zdolności manualne i kreatywność. Jednym z nich jest ultra plastelina.

Magiczna plastelina

Jest to niezwykle plastyczna masa, która z taką zwykłą plasteliną właściwie nie ma nic wspólnego. Ultra plastelina twardnieje, gdy przez dłuższy czas przestajemy jej używać. Jednak masa mięknie pod wpływem ciepła naszych rąk. Sama masa jest niezwykle plastyczna, można z niej tworzyć niezwykle ciekawe obiekty. Da się ją też formować w kulę. A dzięki temu możemy masą bawić się jak zwykłą piłką. To chyba najlepiej świadczy o tym jakim, niezwykłym produktem jest ultra plastelina.

Dlaczego warto postawić na tę zabawkę?

Ponieważ jest ona niezwykle uniwersalna. Bawić się może cała rodzina, rodzice z dziećmi. To świetny sposób na integrację. Masa ma też tę zaletę, że nie brudzi mebli ani ubrań. To duże ułatwienie dla rodziców. Nie muszą się obawiać, że ślady po dobrej zabawie zostaną z nimi na długie tygodnie.

Plastelina jest dostępna w wielu kolorach, znajdziemy też taką, która świeci w ciemności.

Rodzice często zastanawiają się czy taka zabawka jest bezpieczna. Nie muszą się niczego obawiać. Masa jest całkowicie bezpieczna. Została dokładnie przebadana, ma wszelkie konieczne atesty. A więc mogą się nią bawić nawet alergicy.