Zabawkowa chatka

Wciągająca gra zręcznościowa Chrono Bomb

Przez kilkanaście ostatnich lat gry planszowe, zręcznościowe oraz puzzle bardzo szybko traciły na zainteresowaniu wśród dzieci. Przegrywały z komputerami, Internetem, smartfonami oraz portalami społecznościowymi. Jednak moda na „prawdziwe” gry powraca. Szczególnie na te, które są w stanie wykorzystywać zarówno logiczne myślenie, pomysłowość, jak i zręczność uczestników zabawy.

Co daje gra Chrono Bomb?wyścig z czasem

Gra chrono bomb wyścig z czasem składa się z zestawu, w którym znajdziemy bombę z czasowym zapalnikiem, działającą na trzy baterie AA, czujnika, wychwytującego dotknięcia do „promieni laserowych” oraz czterech standardowych zacisków i po jednym zacisku linki i czujnika. Ponadto zestaw obejmuje 8 kart ekwipunku oraz dwie misji. Taki komplet pozwala na stworzenie „laserowego pola”, na końcu którego czeka tykająca bomba. Zadaniem grających jest szybkie i sprawne dotarcie do ładunku oraz rozbrojenie go.

Gra wyścig z czasem pozwala uczestnikom ćwiczyć sprawność fizyczną oraz strategiczne myślenie. Przebycie „laserowego pola” wymaga zręczności i wygimnastykowanego ciała, a także kalkulacji w sprawnym poruszaniu się pomiędzy rozciągniętymi linkami, które imitują lasery. Każde potrącenie „promienia laserowego” skraca czas do wybuchu bomby, liczy się więc również szybkość i spryt w trakcie pokonywania pola gry. Chrono bomb z pewnością zainteresuje każdego miłośnika przygód i odciągnie go od wirtualnego świata.